İŞ ORTAKLARIMIZ

Checkmarx

Checkmarx CxSAST statik kaynak kodu analizi yazılımı Gartner MQ’ta lideri ve sektörün önde gelen ürünüdür. Endpoint Labs. Checkmarx’ın ‘Strateji ve Teknolojik’ partneri statüsünde olup hem Türkiye hem de çevre ülkelerde Checkmarx adına profesyonel servisler vermektedir. Uygulama güvenliği testlerini yazılım süreçlerine entegre etmek ve DevOps/DevSecOps dönüşümü için Checkmarx ürün grubu ile hizmet verilmektedir.

Kondukto

Kondukto, farklı uygulama güvenliği test araçlarından gelen bulguların tek bir merkezi platform üzerinden görüntülenmesini ve yönetilmesini sağlayan bir süreç otomasyon aracıdır. Ürünün amacı bulguların tespitinden çözümüne kadar olan uygulama güvenliği ve DevOps süreçlerini otomatize ederek bulguların çözüm hızını arttırmak ve güvenlik testlerini yazılım geliştirme süreçlerinin bütününe entegre ederek DevSecOps adaptasyonuna olanak sağlamaktır.

Endian

Endian dünyanın en çok indirilen açık kaynak kodlu güvenlik duvarı/firewall sistemlerini geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Endian’ın misyonu dijital dönüşüm dünyasında güvenli uzak erişim sağlamaktır. Endpoint Labs Endian’ın Türkiye operasyonunu yürütmekte ve yazılım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Endian ürünlerinin BYOD ve HotSpot altyapıları Endpoint Labs ekibi katkılarıyla geliştirilmiştir.