Codebashing

"Yazılımcılarınızı eğitin, onları güvenli yazılım geliştirme eğitiminin en eğlenceli yolu ile tanıştırın."

 
 

Bugünler hepimiz için zor. COVID-19 nedeni ile hızla değişen dinamiklere ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bir çok kuruluş, yazılım geliştirme ekipleri ile "evden geliştirme" modeline geçti. Özellikle yüksek güvenlik standartlarımızı korumanın önemli olduğu gerçeği ile bununla yüzleşmek kolay değil. Bu zor günlerde Endpoint olarak yanınızdayız...

Codebashing Hizmetinizde

DevOps ve uygulama güvenliği kavramlarında farkındalık oluşturmak ve yazılımcıların güvenli kod geliştirmelerini sağlamak için yazılımcı sayısı 10-100 kişiye kadar olan kuruluşlara sınırlı bir süre için Codebashing SaaS çözümünü ücretsiz olarak sunuyoruz.

Hızlı ve Kolay Başlangıç

Bu sayfadaki formu doldurduktan 24 saat içerisinde yetkili bir personelimiz sizinle irtibat kuracak ve sürecin başaltılması için gerekli ön görüşmeyi yapacaktır.

Programcılar Güvenli Kodlama Becerilerini Geliştiriyor

Codebashing SQL Enjeksiyon, XSS, CSRF gibi bilinen güvenlik zafiyetlerini kapsayan kolay kullanımlı modüllerden oluşmaktadır. Eğitimler bilgilendirmeler ve oyunlaştırılmış dersleri kapsamaktadır ve oldukça eğlencelidir.

Uygulama Güvenliği Yöneticileri Çıtayı Yükseltiyor

Codebashing ile uygulama güvenliği yöneticileri, yazılım geliştiricilere günlük işlerinde güvenli bir şekilde düşünmelerini ve hareket etmelerini sağlayan bir yazılım güvenliği kültürü geliştiriyor. Kuruluşların yazılım geliştirme ekiplerine katma değer sağlıyoruz.

  • Ekiplerinizin uygulama güvenliği yeteneklerini geliştirmek için oyunlaştırılmış eğitimler.
  • Ekiplerinizin uygulama güvenliği yeterliliklerini görmek için Temel Değerlendirmeler.
  • Ekiplerinizi eğitirken takım ruhunu ve farkındalığı artıracak kolaylıklar.
45 Günlük Ücretsiz Abonelik İçin Kayıt Olun.

Kampanya Şartları

  • Yapılan başvurunun onaylanmasıyla her kuruma en fazla 10-100 kullanıcı aboneliği verilir.
  • Yazılımcı sayısı 10'dan az olan kurumlara alternatif teklifimiz vardır. Lütfen codebashing@endpoint-labs.com adresine eposta gönderiniz.
  • Mevcut CODEBASHING Müşterileri bu fırsattan yararlanamaz.
  • Bu teklif 31 Mayıs 2020 tarihinde sona erer.